Alt Banner
Realistik Manken Alexis Ford

Realistik Manken Alexis Ford

1.299,00TL
Ürün Kodu: 1119
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 182Ten rengi BuğdaySaç Rengi SarıVücut Ölçüleri 90 60 90Mükemmel kalitede olan realistik manken çeşidimiz ile unutamayacağınız zamanlar sizi ...

Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 182
Ten rengi Buğday
Saç Rengi Sarı
Vücut Ölçüleri 90 60 90

Mükemmel kalitede olan realistik manken çeşidimiz ile unutamayacağınız zamanlar sizi bekliyor. Bu realistik ürünümüz özel üretim olup 1. sınıf kalitededir. UR3 denilen özel maddeden üretilmiştir. Mankenin birebir aynısıdır.

Kaliteli ve dayanıklı silikon dolgu, bütün pozisyonlara göre şekil alabilen esnek ve gerçekçi gövde yapısı, oynar gözler ve gerçekçi saçlar, mankenlerimizi emsallerinden ayıran başlıca özelliklerdir. Mankenin derisini yapan dolgu silikon yüzey kolay temizlenebilir ve yırtılmalara karşı özel bir koruyucu katman ile kaplanmıştır.

Realistik mankenin gövde hatları normal bir kadının vücut hatları ile birebir örtüşmektedir. Belirtilen ölçülerde göğüs, göbek ve basen etrafı ile gerçek bir kadının girebildiği bütün pozisyonlara yuvarlak eklemli iskeleti sayesinde girebilmektedir.

100tamamengarantili ve faturalı olarak gönderilen mankenimiz benzerleri bunun gibi şişme bebek olmayıp, fantezilerinize eşlik edecek gerçekçi bir partner olarak cinsel yaşamınıza renk katacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ