Alt Banner
Realistik Manken Asa Akira

Realistik Manken Asa Akira

699,00TL
Ürün Kodu: 1107
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 180Ten rengi EsmerSaç Rengi KızılVücut Ölçüleri 90 60 90Bu realistik manken çeşidimizde kızıl saçlı milf ünlü adult film yıldızından modellen...

Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 180
Ten rengi Esmer
Saç Rengi Kızıl
Vücut Ölçüleri 90 60 90

Bu realistik manken çeşidimizde kızıl saçlı milf ünlü adult film yıldızından modellenmiştir. Gerçekçi ten hassasiyetindedir.

Kaliteli ve dayanıklı silikon dolgu, tüm pozisyonlara göre şekil alabilen esnek ve gerçekçi beden yapısı, oynar gözler ve gerçekçi saçlar, mankenlerimizi emsallerinden ayıran başlıca özelliklerdir. Mankenin derisini oluşturan dolgu silikon yüzey kolay temizlenebilir ve yırtılmalara karşı özel bir koruyucu katman ile kaplanmıştır.

Realistik manken vücut hatları normal bir kadının vücut hatları ile birebir örtüşmektedir. Belirtilen ölçülerde göğüs, göbek ve basen çevresi ile gerçek bir kadının girebildiği bütün pozisyonlara yuvarlak eklemli iskeleti sayesinde girebilmektedir.

100% garantili ve faturalı olarak gönderilen mankenimiz benzerleri gibi şişme bebek olmayıp, fantezilerinize eşlik edecek gerçekçi bir partner olarak cinsel yaşamınıza renk katacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ