Alt Banner
Realistik Manken August Ames

Realistik Manken August Ames

569,00TL
Ürün Kodu: 1104
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 174Ten rengi BeyazSaç Rengi SiyahVücut Ölçüleri 89 61 90Mankenimizin göğüs uçları ve cinsel organı da gerçek bir kadınınkilerden farklı değil...
Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 174
Ten rengi Beyaz
Saç Rengi Siyah
Vücut Ölçüleri 89 61 90

Mankenimizin göğüs uçları ve cinsel organı da gerçek bir kadınınkilerden farklı değildir. ırklara ve ten rengine göre değişen göğüs uçları ve tüylü cinsel organı ile münasebet esnasında size tahrik edici dokunuşlarda bulunabilir. Mankenlerin göğüs uçları büyüklük ve renk bakımından farklılık gösterse de yapıldıkları madde bakımından müşterek oldukları için hepsi aynı hassasiyette ve yumuşalıktadır. Dokunduğunuzda bir kadının göğüsleri bu gibi esnek olduklarını ve sizi tahrik ettiğini göreceksiniz. Göğüs uçları da, bedenin diğer bölümleri gibi koruyucu tabaka ile kaplanarak yurtılma ve ısırılmalara karşı dayanıklıdır. Siz münasebet sırasında kendizi kaptırıp ileri gitseniz de partneriniz bundan rahatsızlık duymayacak ve hiçbir zarar görmeyecektir. Cinsel organındaki tüyler ise her dokunuşta gerçek bir kadınla birlikteymişsiniz bunun gibi hissettirecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ