Alt Banner
Realistik Manken Daisy Marie

Realistik Manken Daisy Marie

799,00TL
Ürün Kodu: 1111
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 182Ten rengi BuğdaySaç Rengi SiyahVücut Ölçüleri 90 60 90Şarışın buğday tenli realistik manken 90x60x90 ölçülerinde gerçek ten hassasiyetinde...

Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 182
Ten rengi Buğday
Saç Rengi Siyah
Vücut Ölçüleri 90 60 90

Şarışın buğday tenli realistik manken 90x60x90 ölçülerinde gerçek ten hassasiyetinde bir üründür. Sarışın ve açık tenli sevenler için özel üretilmiştir. Kaliteli ve dayanıklı silikon dolgu, tüm pozisyonlara göre şekil alabilen esnek ve gerçekçi beden yapısı, oynar gözler ve gerçekçi saçlar, mankenlerimizi emsallerinden ayıran başlıca özelliklerdir. Mankenin derisini oluşturan dolgu silikon yüzey kolay temizlenebilir ve yırtılmalara karşı özel bir koruyucu katman ile kaplanmıştır.

Realistik mankenin vücut hatları normal bir kadının vücut hatları ile birebir örtüşmektedir. Belirtilen ölçülerde göğüs, göbek ve basen çevresi ile gerçek bir kadının girebildiği bütün pozisyonlara yuvarlak eklemli iskeleti sayesinde girebilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ