Alt Banner
Realistik Manken Julia Ann

Realistik Manken Julia Ann

599,00TL
Ürün Kodu: 1115
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 181Ten rengi KumralSaç Rengi SarışınVücut Ölçüleri 90 60 90Realistik mankenin gövde hatları normal bir kadının vücut hatları ile birebir örtü...
Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 181
Ten rengi Kumral
Saç Rengi Sarışın
Vücut Ölçüleri 90 60 90

Realistik mankenin gövde hatları normal bir kadının vücut hatları ile birebir örtüşmektedir. Belirtilen ölçülerde göğüs, göbek ve basen etrafı ile gerçek bir kadının girebildiği bütün pozisyonlara yuvarlak eklemli iskeleti sayesinde girebilmektedir.

100tamamengarantili ve faturalı olarak gönderilen mankenimiz benzerleri bunun gibi şişme bebek olmayıp, fantezilerinize eşlik edecek gerçekçi bir partner olarak cinsel yaşamınıza renk katacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ