Alt Banner
Realistik Manken Sasha Grey

Realistik Manken Sasha Grey

320,00TL
Ürün Kodu: 1102
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 165Ten rengi KumralSaç Rengi SarıVücut Ölçüleri 82 62 80Realistik mankenin vücut hatları normal bir bayanın ölçüleri ile birebir uyumludur. B...
Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 165
Ten rengi Kumral
Saç Rengi Sarı
Vücut Ölçüleri 82 62 80

Realistik mankenin vücut hatları normal bir bayanın ölçüleri ile birebir uyumludur. Belirtilen ölçülerde göğüs, göbek ve basen etrafı ile gerçek bir kadının girebildiği tüm pozisyonlara yuvarlak eklemli iskeleti sayesinde girebilmektedir.

Yüzde yüz garantili şekilde gönderilen mankenimiz benzerleri gibi şişme bebek olmayıp, fantezilerinize eşlik edecek gerçekçi bir partner şekilde cinsel yaşamınıza renk katacaktır. Sizin en yakın sırdaşınız olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ