Alt Banner
Realistik Manken Abbey Brooks

Realistik Manken Abbey Brooks

669,00TL
Ürün Kodu: 1116
Stok Stokda Var

Açıklama

Üretim Türü Realistik Silikon DolguMankenin Boyu 182Ten rengi EsmerSaç Rengi SiyahVücut Ölçüleri 90 60 90A.B.D üretimi olan ve tamamen orjinal realistik manken ürünüdür. Gerçek ten hassasiye...
Üretim Türü Realistik Silikon Dolgu
Mankenin Boyu 182
Ten rengi Esmer
Saç Rengi Siyah
Vücut Ölçüleri 90 60 90

A.B.D üretimi olan ve tamamen orjinal realistik manken ürünüdür. Gerçek ten hassasiyetindedir. Realistik manken adul* film yıldızından birebir modellenmiştir.

Kaliteli ve dayanıklı silikon dolgu, tüm pozisyonlara göre şekil alabilen esnek ve gerçekçi beden yapısı, oynar gözler ve gerçekçi saçlar, mankenlerimizi emsallerinden ayıran başlıca özelliklerdir. Mankenin derisini oluşturan dolgu silikon yüzey kolay temizlenebilir ve yırtılmalara karşı özel bir koruyucu katman ile kaplanmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

"18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim."

GİRİŞ ÇIKIŞ